Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
PRADEDAMA REGISTRACIJA KONSULINĖMS PASLAUGOMS KONSREG SISTEMOJE.png

Konsulinėms paslaugoms LR Generaliniame konsulate Čikagoje būtina elektroninė registracija (Registracijos sistemoje raudoni langeliai rodo, kad visos vietos yra užimtos, žali - dar yra laisvų vietų):

https://konsreg.urm.lt/visit/register/us4

Copy of BALSAVIMO LAIKAI IR VIETOS(1).png
LR SEIMO RINKIMŲ II TURO BALSAVIMO VIETOS IR LAIKAI! 
Nespėjusius užsiregistruoti balsavimui LR Seimo rinkimų II turui paštu (tiems kas registravosi I ir II turui balsuoti paštu, II turo biuleteniai jau išsiųsti paštu), raginame atvykti ir balsuoti LR Generaliniame konsulate Čikagoje arba Pasaulio lietuvių centre Lemonte!
BALSAVIMO VIETOS IR LAIKAI:
 • SPALIO 23 dieną, penktadienį:
LR Generaliniame konsulate Čikagoje - 9 AM - 6 PM
Pasaulio lietuvių centre Lemonte - 12 PM - 5 PM
 • SPALIO 24 dieną, šeštadienį:
Pasaulio lietuvių centre Lemonte - 9 AM - 2 PM
 • SPALIO 25 dieną, sekmadienį:
Pasaulio lietuvių centre Lemonte - 9 AM - 2 PM
LR Generaliniame konsulate Čikagoje - 9 AM - 2 PM
119305168_1733785543436745_8906822592434100810_n.jpg
DĖL ATVYKIMO Į LIETUVĄ Įkelta2020.09.16
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija primena, kad nuo antradienio, rugsėjo 15 d., kiekvienas oro, jūrų ar sausumos transportu reguliariais, specialiais ar užsakomaisiais reisais į Lietuvą grįžtantis ar į ją atvykstantis keliautojas savo asmens duomenis NVSC specialistams turės pateikti elektroniniu būdu.

Konsulinėms paslaugoms Generaliniame konsulate Čikagoje būtina elektroninė registracija (Registracijos sistemoje raudoni langeliai rodo, kad visos vietos yra užimtos, žali - dar yra laisvų vietų):

https://konsreg.urm.lt/visit/register/us4

Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje skelbia atranką į sekretoriaus(-ės), dirbančio(-ios) pagal terminuotą darbo sutartį, pareigybę.

SVARBI INFORMACIJA! 

Šiandien Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija atnaujino labiausiai COVID-19 paveiktų šalių sąrašą, o atvykstantiems iš jų nuo pirmadienio bus PRIVALOMA izoliuotis.

Atkreipiame dėmesį, kad tarp labiausiai paveiktų šalių šiuo metu yra ir JAV, tad iš čia po birželio 29 d. grįžtantiems LR piliečiams bus taikoma privaloma 14 dienų izoliacija (pagal šiuo metu galiojančią tvarką, izoliacija rekomenduojama). Užsienio piliečiai iš JAV į Lietuvą gali atvykti tik išimtiniais atvejais, jiems taip pat nuo birželio 29 d. privaloma izoliacija.

Labiausiai paveiktų valstybių sąrašas yra atnaujinamas kiekvieną savaitę, atsižvelgiant į epidemiologinius rodiklius užsienio šalyse.

*Daugiau informacijos apie procedūras grįžus iš užsienio: https://nvsc.lrv.lt/lt/epidemiologiniu-tyrimu-rezultatai-ir-kita-svarbi-informacija-1/butinosios-proceduros-grizus-is-uzsienio

*Valstybės sienos apsaugos tarnybos informacija: http://www.pasienis.lt/DUK-karantino-metu361992

*Užsienio reikalų ministerijos informacija keliaujantiems: http://www.pasienis.lt/DUK-karantino-metu361992

LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO 2020 M. BIRŽELIO 15 D. ĮSAKYMO NR. V-1463 „DĖL COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) PAVEIKTŲ ŠALIŲ SĄRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMAS: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/f367b23bb7be11ea9a12d0dada3ca61b?fbclid=IwAR3bEZXgqj8A8mAo3cOFBwFD_YezOhUHLblFR4Z7FtUfD6o5y4qHYmnzJio

104072909_3584262428257045_1537496218871593892_o.jpg
SVARBI INFORMACIJA Įkelta2020.06.25

 

Copy of Copy of Blue and Orange Stairs Sports Flyer (3).png
LR Generalinis konsulatas Čikagoje nuo 2020 m. birželio 15 d. pradeda teikti ir notarinių veiksmų – įgaliojimų surašymo ir tvirtinimo - paslaugas. Primename, kad notariniai veiksmai galimi tik piliečiui turint galiojantį LR Pasą, dėl įgaliojimų dėl nuosavybės pardavimo/tvarkymo, būtina turėti išrašą iš nekilnojamojo turto registro.
Nuo 2020 m. birželio 1 d. pradėtos vykdyti Lietuvos Respublikos asmens tapatybės dokumentų (pasų, asmens tapatybės kortelių) išdavimo ir keitimo procedūros.
Registracija paslaugoms galima el. paštu [email protected]
Priėmimo valandos I-V nuo 9 am iki 4 pm. Registracija bus laikoma įvykusia tik gavus patvirtinimą iš konsulinės įstaigos dėl paskirto laiko. Neužsiregistravę piliečiai priimami nebus. Kitos paslaugos nėra teikiamos iki atskiro pranešimo.
Būtina atkreipti dėmesį, kad į Konsulato pastatą ir į Konsulatą būtina ateiti su kauke ir pirštinėmis. Be kaukių piliečiai priimami nebus. Patariame atsinešti ir savo rašymo priemones.
Skubi neatidėliotina pagalba, kaip asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo procedūra ir toliau yra teikiama, šiai procedūrai būtina registruotis aukščiau nurodytu el. paštu arba telefonu (312-397-0382 pasirinkus opciją 1).
Copy of Copy of Blue and Orange Stairs Sports Flyer (1).png
Maloniai pranešame, kad Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje nuo 2020 m. birželio 1 d. pradeda vykdyti Lietuvos Respublikos asmens tapatybės dokumentų (pasų, asmens tapatybės kortelių) išdavimo ir keitimo procedūras. Registracija paslaugoms galima tik el. paštu [email protected] ir/arba telefonu +1312-397-0382 (pasirinkus opciją 1). 
Šiuo metu paslaugoms užsiregistruoti galima birželio 1-12 dienoms. Priėmimo valandos I-V nuo 9 am iki 4 pm. Registracija bus laikoma įvykusia tik gavus patvirtinimą iš konsulinės įstaigos dėl paskirto laiko. Neužsiregistravę piliečiai priimami nebus. Kitos paslaugos nei pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimas nėra teikiamos iki atskiro pranešimo.
Būtina atkreipti dėmesį, kad į Konsulato pastatą ir į Konsulatą būtina ateiti su kauke ir pirštinėmis. Be kaukių piliečiai priimami nebus. Patariame atsinešti ir savo rašymo priemones. 
Skubi neatidėliotina pagalba, kaip asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo procedūra ir toliau yra teikiama, šiai procedūrai būtina registruotis aukščiau nurodytu telefonu arba el. paštu.
96798278_3444347732248516_3624581381369102336_n.png

[INFORMACIJA ATNAUJINTA 05.22]

Švelninant karantino sąlygas ir leidžiant vykti skrydžiams, gegužės 13d. į Vilniaus oro uostą nusileido pirmasis keleivinis "Lufthansa" lėktuvas iš Frankfurto, kuriuo grįžo ir Lietuvos piliečiai iš JAV. Šiuo metu į Frankfurtą vyksta skrydžiai iš Čikagos, Vašingtono D.C. bei Niujorko/Newark.
!!!!Šiuo metu užsienio piliečių atvykimas į Lietuvą yra uždraustas.
Nuo 2020 m. kovo 16 d. yra uždrausta užsieniečiams atvykti į Lietuvos Respubliką, išskyrus vairuotojus ir įgulų narius, kai vykdomas komercinis ir (ar) tarptautinis krovinių vežimas, asmenis, turinčius teisę gyventi Lietuvos Respublikoje, asmenis, turinčius imunitetų ir privilegijų pagal 1961 m. Vienos konvenciją dėl diplomatinių santykių ir 1963 m. Vienos konvenciją dėl konsulinių santykių, ir NATO, NATO šalių kariniuose vienetuose tarnaujančius asmenis ir juos aptarnaujantį personalą bei jų šeimos narius.
Išimtis taikoma ir užsieniečiams, kurie yra Lietuvos Respublikos piliečių šeimos nariai (tėvai (įtėviai), vaikai (įvaikiai), sutuoktiniai, globėjai).
Nuo gegužės 11 d. į Lietuvą leidžiama atvykti Lenkijos piliečiams, keliaujantiems darbo, verslo ar mokslo reikalais.
Nuo gegužės 15 d. į Lietuvą bet kokiu tikslu leidžiama atvykti Latvijos ir Estijos piliečiams.

DĖL TRANZITO PER LENKIJOS TERITORIJĄ 

Lietuvos piliečiai, o taip pat jų sutuoktiniai ir vaikai, gali vykti tranzitu per Lenkiją grįžtant į gyvenamąją arba buvimo vietą. Tranzitas per Lenkijos Respublikos teritoriją negali trukti ilgiau nei 12 valandų.

2020 m. gegužės 21 d. įsigaliojo Lenkijos respublikos Vidaus reikalų ir administracijos ministro reglamento dėl laikino sienos kirtimo sustabdymo arba apribojimo tam tikruose sienos perėjimo punktuose, pataisa, pagal kurią ES valstybių narių, Europos ekonominės erdvės (EEE) ar Šveicarijos Konfederacijos piliečiai ir jų sutuoktiniai bei vaikai, norėdami kirsti Lenkijos Respublikos teritoriją, vykstant į gyvenamąją ar rezidavimo vietą, gali tai padaryti tranzitu trunkančiu ne ilgiau kaip 12 valandų nuo Lenkijos Respublikos sienos kirtimo momento.

*Kitais atvejais sienos apsaugos posto viršininkas, gavęs sienos apsaugos vyriausiojo vado sutikimą, gali leisti užsieniečiui įvažiuoti į Lenkijos Respublikos teritoriją. Sprendimas priimamas tiesiogiai sienos kirtimo punkte.

*Tarptautinių skrydžių draudimas Lenkijoje pratęstas iki birželio 6 d.

Daugiau informacijos apie tai </div>
                          </div>
          </div>
                                    <div class=

Lietuvos Respublikos vyriausybė nusprendė pratęsti karantiną Lietuvoje iki gegužės 31 d. 24 val. bei toliau švelninti karantino sąlygas Lietuvoje.
Dalinamės aktualia Vilnius Airport informacija apie skrydžių atnaujinimą. Nuo gegužės 13 dienos bus tęsiami reguliarūs keleiviniai skrydžiai. Pirmieji du maršrutai iš Vilniaus oro uosto – Ryga ir Frankfurtas.
Daugiau informacijos apie tai  https://bit.ly/3b8fzhT

karan.jpg
Vyriausybės sprendimu karantinas pratęstas iki gegužės 11 d. Aktualiausia informacija apie keliavimą į (per) Lietuvą ir iš jos .
Svarbiausia informacija apie koronavirusą (COVID-19) Lietuvoje www.koronastop.lt 1808 (tik iš Lietuvos).
URM visą parą budintis telefonas +370 5 236 2444
WhatsApp +370 699 83537
SVARBI INFORMACIJA DĖL GENERALINIO KONSULATO ČIKAGOJE KONTAKTŲ IR DARBO COVID-19 PANDEMIJOS METU (1).png
 • Šiuo metu su LR Generaliniu konsulatu Čikagoje darbo metu (I-V 9.00-18.00) galima susisiekti tel. nr. +1 312-397-0382 bei el.p. [email protected]
 • Lietuvos piliečiams teikiama TIK NEATIDĖLIOTINA KONSULINĖ PAGALBA (nukentėjusiems nuo nelaimingo atsitikimo, nusikalstamos veikos ar ligos, asmens grįžimo pažymėjimai pametus asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus ar pasibaigus jų galiojimo laikui). Jeigu Jums reikalinga skubi konsulinė pagalba, susisiekite su mumis el.p. [email protected]
 • Dokumentų priėmimas dėl kitų konsulinių paslaugų (pasų išdavimas/keitimas, civilinės metrikacijos, pilietybės klausimai, notariniai veiksmai ir kt.) COVID-19 pandemijos metu yra sustabdytas, APIE KONSULINIŲ PASLAUGŲ ATNAUJINIMĄ INFORMUOSIME ATSKIRU PRANEŠIMU.
 • Jeigu laikinai esate JAV ir ieškote galimybių sugrįžti į Lietuvą ar pratęsti viešnagę JAV, kviečiame susipažinti su informacija:

Asmenys, kuriems dėl COVID-19 viruso krizės sukeltų sutrikimų gali pasibaigti ESTA galiojimas, turi kreiptis į Customs and Border Protection (CBP) Deferred Inspection Sites (pagal atvykimo oro uostą) ir prašyti išvykimo termino pratęsimo (iki 30 dienų) “Satisfactory Departure” pagrindu, pateikdami atitinkamus ypatingos situacijos (“emergency”) įrodymus. Šio pratęsimo reikia prašyti prieš pasibaigiant kelionės su ESTA 90 dienų terminui (likus ne daugiau nei 14 dienų iki termino), o šalyje pasilikti ilgiau galima tik gavus JAV institucijų leidimą.

Prašymą pratęsti išvykimo terminą galima pateikti el. paštu likus ne daugiau kaip 14 dienų iki nustatytos išvykimo datos. El.p. [email protected] nusiųskite laisvos formos prašymą ir gausite automatinį atsakymą su reikalavimais ir dokumentų sąrašu.

 • Jeigu skubiai reikia konsulinės pagalbos, generalinio konsulato nedarbo metu taip pat galima skambinti į Užsienio reikalų ministeriją visą parą veikiančiu tel. +370 5 236 2444, Whatsapp +370 6998 3537, el.p. [email protected]
92252121_3361233657226591_2657964184989335552_o.jpg
Informuojame, kad siekdama suvaldyti COVID-19 plitimą šalyje Vyriausybė karantiną pratęsė iki balandžio 27 d. 24:00 val. Iki šios dienos galios ir sugriežtinta piliečių grįžimo į Lietuvą tvarka.
Jeigu nėra būtinybės vykti į Lietuvą, tai šiuo metu užsienyje esantiems Lietuvos piliečiams primygtinai rekomenduojame likti Jūsų buvimo šalyje iki karantino pabaigos. Klausykite vietos institucijų nurodymų ir rekomendacijų.
Būkite sveiki ir saugūs!
DĖL ESTA
Asmenys, kuriems dėl COVID-19 viruso krizės sukeltų sutrikimų gali pasibaigti ESTA galiojimas, turi kreiptis į Customs and Border Protection (CBP) Deferred Inspection Sites (pagal atvykimo oro uostą) ir prašyti išvykimo termino pratęsimo (iki 30 dienų) “Satisfactory Departure” pagrindu, pateikdami atitinkamus ypatingos situacijos (“emergency”) įrodymus. Šio pratęsimo reikia prašyti prieš pasibaigiant kelionės su ESTA 90 dienų terminui (likus ne daugiau nei 14 dienų iki termino), o šalyje pasilikti ilgiau galima tik gavus JAV institucijų leidimą.
Prašymą pratęsti išvykimo terminą galima pateikti el. paštu likus ne daugiau kaip 14 dienų iki nustatytos išvykimo datos. El.p. i94chi[email protected] nusiųskite laisvos formos prašymą ir gausite automatinį atsakymą su reikalavimais ir dokumentų sąrašu.
Svarbiausia informacija apie koronavirusą (COVID-19) Lietuvoje www.koronastop.lt 1808 (tik iš Lietuvos).
URM visą parą budintis telefonas +370 5 236 2444
WhatsApp +370 699 83537
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata