Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS ČIKAGOJE (JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJOS)

Adresas: 455 N Cityfront Plaza Dr., Suite 800, Chicago, IL 60611, USA

plačiau »

Tel. +1 312 397 0382 
Faksas +1 312 397 0385
El. paštas

Čikagos maratone - rekordinis skaičius lietuvių

Sukurta 2017.10.11 / Atnaujinta 2017.10.17 00:00
   Čikagos maratone - rekordinis skaičius lietuvių
   Čikagos maratone - rekordinis skaičius lietuvių

   Sekmadienį, spalio 8 d. vykusiame 40-ajame Čikagos maratone tradiciškai dalyvavo lietuvių bėgikų komanda. Šiais metais 42 km bėgimas buvo skirtas Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, o į komandą užsiregistravo rekordinis - trisdešimt vienas - dalyvis.

   Čikagos lietuvių bėgimo klubas ir Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje jau aštuntą kartą būręs komandą maratonui, kaip ir kasmet organizavo sirgalių punktą ties 17-ąja mylia, prie Ilinojaus universiteto Čikagoje. Palaikyti bėgikų gausiai susirinko čia gyvenantys lietuviai, mūsų bendruomenės bei įvairių organizacijų nariai, o po maratono visi buvo kviečiami į priėmimą Generaliniame konsulate. Skaičiuojama, kad bendras bėgikų ir sirgalių skaičius šiais metais buvo didžiausias – prie 17-osios mylios ir Generalinio konsulato organizuojamoje šventėje dalyvavo per 200 žmonių.

   Akciją „Lietuviai Čikagos maratone“ šiais metais dosniai parėmė Užsienio reikalų ministerija ir programa „Globali Lietuva“ ir Čikagoje veikiančios lietuvių organizacijos bei verslai: Čikagos apylinkių lietuvių Rotary klubas, „Grand Dukes Restaurant & Deli“, „US Tax Services & US Immigration Services“, „Atlantic Express Corp“, „Five Winds Embroidery“, „AB Reliable Plumbing, Inc.“, „Good Choise Distributors“ bei „Eima Corp“. Lietuvių bėgikams skirtus medalius įsteigė Šiaurės Amerikos Lietuvių Fizinio Auklėjimo Sporto Sąjunga (ŠALFASS).

   Nuotraukose: lietuvių dalyvavimo 2017 m. Čikagos maratone akimirkos

   Naujienlaiškio prenumerata