Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

DĖL dalinio konsulinių paslaugų teikimo

Sukurta 2020.06.09 / Atnaujinta 2020.06.09 19:01
  DĖL dalinio konsulinių paslaugų teikimo
  LR Generalinis konsulatas Čikagoje nuo 2020 m. birželio 15 d. pradeda teikti ir notarinių veiksmų – įgaliojimų surašymo ir tvirtinimo - paslaugas. Primename, kad notariniai veiksmai galimi tik piliečiui turint galiojantį LR Pasą, dėl įgaliojimų dėl nuosavybės pardavimo/tvarkymo, būtina turėti išrašą iš nekilnojamojo turto registro.
  Nuo 2020 m. birželio 1 d. pradėtos vykdyti Lietuvos Respublikos asmens tapatybės dokumentų (pasų, asmens tapatybės kortelių) išdavimo ir keitimo procedūros.
  Registracija paslaugoms galima el. paštu [email protected]
  Priėmimo valandos I-V nuo 9 am iki 4 pm. Registracija bus laikoma įvykusia tik gavus patvirtinimą iš konsulinės įstaigos dėl paskirto laiko. Neužsiregistravę piliečiai priimami nebus. Kitos paslaugos nėra teikiamos iki atskiro pranešimo.
  Būtina atkreipti dėmesį, kad į Konsulato pastatą ir į Konsulatą būtina ateiti su kauke ir pirštinėmis. Be kaukių piliečiai priimami nebus. Patariame atsinešti ir savo rašymo priemones.
  Skubi neatidėliotina pagalba, kaip asmens grįžimo pažymėjimo išdavimo procedūra ir toliau yra teikiama, šiai procedūrai būtina registruotis aukščiau nurodytu el. paštu arba telefonu (312-397-0382 pasirinkus opciją 1).

  Naujienlaiškio prenumerata