Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

DĖL KELIONIŲ Į LIETUVĄ

Sukurta 2021.07.12 / Atnaujinta 2021.07.12 20:16
  DĖL KELIONIŲ Į LIETUVĄ

  Prieš atvykstant į Lietuvą, ne anksčiau, nei 48 val. iki kelionės pradžios, privaloma užpildyti anketą (https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form) ir gautą patvirtinimą (QR kodą) pateikti vežėjui prieš patenkant į lėktuvą.

  Nuo liepos 12 dienos  izoliacija ir reikalavimai dėl testavimo bus netaikomi vaikams iki 12 metų amžiaus.

  Privalomas tyrimas dėl COVID-19 (pripažįstamas PGR (72 val. iki atvykimo į Lietuvą) arba antigeno testas (48 val. iki atvykimo į Lietuvą), serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas). Tyrimas nereikalingas paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia https://nvsc.lrv.lt/isimtys.

  Privaloma 10 dienų izoliacija (izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą ir persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia: https://nvsc.lrv.lt/isimtys)

  Paskiepyti JAV piliečiai gali vykti į Lietuvą, būtina pateikti vakcinacijos dokumentus.

  Nuo birželio 1 d. išplečiamas NESKIEPYTŲ JAV piliečių, galinčių atvykti į Lietuvą sąrašas - į išimtis įtraukti ne tik Lietuvos piliečių ir nuolatinių gyventojų sutuoktiniai, registruoti partneriai, tėvai ir vaikai, bet ir vaikaičiai, seneliai, broliai ir seserys (būtina pateikti giminystės ryšį ir artimo giminaičio LR pilietybę/leidimą gyventi įrodančius dokumentus). Į nustatytas išimtis nepatenkantys užsienio piliečiai atvykti į Lietuvą negali.

  PRIMENAME, KAD INFORMACIJA NUOLAT KINTA, NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ APIE KELIONIŲ PASIKEITIMUS GALITE RASTI: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

  Naujienlaiškio prenumerata