Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Informacija dėl karo prievolės

Sukurta 2018.07.26 / Atnaujinta 2018.07.26 23:55
  Informacija dėl karo prievolės

  Pranešame, kad 2012 m. gruodžio 29 d. neteko galios Lietuvos Respublikos konsulinio statuto 29 straipsnis dėl Lietuvos Respublikos piliečių tikrosios karo ir alternatyviosios tarnybos įskaitos tvarkymo, todėl Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės bei konsulinės įstaigos neteko prievolės konsultuoti asmenis su karo prievole susijusiais klausimais.

  Lietuvos Respublikos piliečiai, kuriems yra aktualūs tikrosios karo tarnybos bei karo prievolės klausimai, gali kreiptis į Karo prievolės ir komplektavimo tarnybą prie Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos. Ši tarnyba yra atsakinga už privalomosios karo tarnybos organizavimą ir vykdymą (https://kariuomene.kam.lt/lt/kariuomenes_struktura/karo_prievoles_ir_komplektavimo_tarnyba.html) (tarnybos vadovas - Arūnas Balčiūnas).

  Norėdami pasiteirauti bendrais klausimais piliečiai gali skambinti nemokamu numeriu: 8 800 12340 arba mokamu numeriu +370 5 233 6463.

  Papildomos informacijos galima rasti šiose interneto svetainėse:

  -informacija apie šaukimus: http://www.karys.lt/ ir http://www.karys.lt/saukimai-duk.html

  -karo prievolininkų sąrašas: https://sauktiniai.kam.lt/

  -išsami informacija apie privalomąją karo tarnybą: https://kam.lt/lt/aktuali_informacija_apie_privalomaja_karine_tarnyba.html

  Atkreipiame dėmesį, kad visos nuorodos yra į informaciją lietuvių kalba, informacijos anglų kalba nėra, bet paskambinus telefonu galima gauti paaiškinimus ir užsienio kalbomis.

  Naujienlaiškio prenumerata