Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS ČIKAGOJE (JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJOS)

Adresas: 455 N Cityfront Plaza Dr., Suite 800, Chicago, IL 60611, USA

plačiau »

Tel. +1 312 397 0382 
Faksas +1 312 397 0385
E. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
7-27.jpg

Generalinis konsulas Mantvydas Bekešius šiandien susitiko su Šveicarijos ambasadoriumi Martin Dahinden ir Garbės konsulu Čikagoje Jorg Oberschmied. Susitikime aptarta konsulinių paslaugų teikimo kokybė, apimtys, pasidalinta patirtimi įgyvendinant susitarimą tarp Lietuvos ir Šveicarijos dėl abipusio atstovavimo išduodant Šengeno vizas.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »

2017 m. balandžio 21-22 dienomis Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje bendradarbiaudamas su Kolorado lietuvių bendruomenės Valdyba rengia išvykstamąją misiją į Denverį, Kolorado valstiją.

Konsulinės paslaugos bus teikiamos š.m. balandžio 21-22 d. šiuo adresu: 4189 W 97th Ct., Westminster, CO 80031.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai dėl pasų ir asmens tapatybės kortelių keitimo ir išdavimo, asmens grįžimo pažymėjimų, užsienyje registruotų civilinės būklės aktų (vaikų gimimo, santuokos, ištuokos) įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaravimo, Lietuvos Respublikos pilietybės, konsulinės registracijos. Taip pat Lietuvos Respublikos piliečiams bus atliekami notariniai veiksmai.

Konsulinės naujienos »

Nuo 2017 metų sausio 1 dienos Lietuva pradės atstovauti Lichtenšteinui išduodant Šengeno vizas Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Čikagoje.

Lietuvos Respublikos ir Lichtenšteino kunigaikštystės užsienio reikalų ministerijų susitarimas dėl abipusio atstovavimo numato, kad Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Čikagoje išduos trumpalaikes Šengeno vizas turizmo, verslo ir kitais susitarime apibrėžtais vykimo į Lichtenšteiną tikslais. Lietuvos atstovybė aptarnaus į minėtą šalį norinčius vykti pareiškėjus gyvenančius Ilinojaus, Indianos, Ajovos, Kanzaso, Mičigano, Minesotos, Misūrio, Nebraskos, Šiaurės Dakotos, Ohajo, Pietų Dakotos ir Viskonsino valstijose .

Konsulinės naujienos »
AS balsuosiu.jpg

Pasibaigus I-ajam rinkimų į LR Seimą turui, ir nei vienam iš kandidatų Naujamiesčio vienmandatinėje apygardoje nesurinkus pakankamo kiekio balsų, skelbiamas II-asis rinkimų turas, kuris vyks 2016 m. spalio 23 d. Naujamiesčio apygardoje bus balsuojama už vieną iš dviejų daugiausia rinkėjų balsų surinkusių kandidatų: Virgilijų Alekną (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) arba Žygimantą Pavilionį (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
_Balsu skaiciavimas.jpg

Šių metų spalio 9 d. įvyko LR Seimo rinkimai. Ilinojuje ir kitose JAV vidurio vakarų regiono valstijose gyvenantys ir balso teisę turintys Lietuvos Respublikos piliečiai turėjo galimybę balsuoti paštu arba atvykti asmeniškai į vieną iš dviejų balsavimo punktų: generaliniame konsulate Čikagoje bei Pasaulio lietuvių centre, Lemonte.

Asmeniškai balsuoti šiuose rinkimuose atvyko 312 rinkėjų, iš jų 86 balsavo generaliniame konsulate Čikagoje, o 226 Pasaulio lietuvių centre. Rinkėjų patogumui Pasaulio lietuvių centre, kuriame veikia didžiausia lituanistinė mokykla JAV bei daugelis kitų lietuviškų organizacijų,  buvo sudaryta galimybė balsuoti dvi dienas (spalio 8 d. ir 9 d.).

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
Logo.jpg

Atkreipiame dėmesį, jog pageidaujantys balsuoti paštu šių metų rinkimuose turėtų įsitikinti, jog jų elektroninė registracija buvo sėkminga. Norėdami sužinoti, ar esate įtraukti į atstovybės rinkėjų sąrašą, prisijunkite prie Elektroninės registracijos sistemos (https://www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija) ir suveskite savo asmens duomenis. Jei Jūsų registracija yra patvirtinta, Jūsų prašymo būsena bus – „Įtrauktas į rinkėjų sąrašą“.

Konsulinės naujienos » Lietuviai JAV »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata