Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS ČIKAGOJE (JUNGTINĖS AMERIKOS VALSTIJOS)

Adresas: 455 N Cityfront Plaza Dr., Suite 800, Chicago, IL 60611, USA

plačiau »

Tel. +1 312 397 0382 
Faksas +1 312 397 0385
El. paštas

Lietuviai tradiciškai kviečiami burtis į komandą Čikagos maratonui

Sukurta 2017.08.17 / Atnaujinta 2017.08.17 01:34
   Lietuviai tradiciškai kviečiami burtis į komandą Čikagos maratonui
   Lietuviai tradiciškai kviečiami burtis į komandą Čikagos maratonui

   Čikagos lietuvių bėgimo klubas ir Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje kviečia Čikagos maratoną ketinančius bėgti ir jam oficialiai užsiregistravusius bėgikus burtis į vieningą lietuvių komandą ir registruotis siunčiant el. laišką adresu [email protected] arba [email protected] Žinutėje nurodykite savo vardą ir pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir reikalingų marškinėlių dydį. Visi, norintys dovanų gauti komandinius marškinėlius, kviečiami registruotis iki rugsėjo 16 d. Jau tapo tradicija maratono bėgimu pažymėti Lietuvai svarbias datas, tad šiais metais kviečiame 42 kilometrų bėgimą skirti Lietuvos Respublikos šimtmečiui.

   Akcija „Lietuviai Čikagos maratone“ organizuojama jau aštuntą kartą. Projektą remia Užsienio reikalų ministerija ir programa „Globali Lietuva“, džiugu, jog lietuvių bėgikų komanda sulaukia palaikymo ir iš vietinių verslų bei organizacijų. Šiais metais lietuvių komandą remia: Čikagos apylinkių lietuvių Rotary klubas, „US Tax Services & US Immigration Services“, „Atlantic Express Corp“, „Five Winds Embroidery“, „AB Reliable Plumbing, Inc.“ bei „Good Choise Distributors“. Taip pat dėkojame Šiaurės Amerikos Lietuvių Fizinio Auklėjimo Sporto Sąjungai (ŠALFASS), kuri įsteigs medalius bėgikams.

             Kviečiame visus sporto sirgalius dalyvauti kasmetiniame maratone spalio 8 d., sekmadienį ir palaikyti saviškius sirgalių zonoje ties 17 maratono mylia, prie Ilinojaus universiteto Čikagoje vakarinėje Halsted gatvės pusėje, šiek tiek į pietus nuo Polk gatvės. Lauksime visų pasipuošusių lietuviškais marškinėliais, kepuraitėmis ir nešinų trispalvėmis.

               

             Nuotraukose: lietuvių dalyvavimo 2016 m.  Čikagos maratone akimirkos

   Naujienlaiškio prenumerata