Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

SVARBI INFORMACIJA

Sukurta 2020.06.25 / Atnaujinta 2020.06.25 19:48
  SVARBI INFORMACIJA

   

  Lietuvoje baigėsi tris mėnesius trukęs karantinas. Nuo birželio 17 d. įsigalioja valstybės lygio ekstremaliosios situacijos režimas. Jo metu bus taikomi tam tikri apribojimai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

  Dėl judėjimo per sieną kontrolės, ir kitos svarbios informacijos, skaitykite čia https://bit.ly/2UOEemi

  Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.) https://bit.ly/2Y3MMHL

  Svarbiausią informaciją dėl koronaviruso rasite www.koronastop.lt

  Kelionės rekomendaciją konkrečiai valstybei galite pasitikrinti https://keliauk.urm.lt puslapyje

  #KeliaukSaugiai programėlė http://onelink.to/epmjp5

  Lietuvos piliečiams leidžiama atvykti į Lietuvą iš bet kurios šalies, tačiau jiems reikės 14 dienų izoliuotis tuo atveju, jei šalyje, iš kurios jie atvyksta, 100 tūkst. gyventojų teks daugiau nei 15 COVID-19 ligos atvejų per pastarąsias 14 dienų.

  DĖL IZOLIACIJOS: Izoliacija neprivaloma, bet REKOMENDUOTINA. Nuo birželio 17 d. Lietuvos piliečiai parvykstantys arba atvykstantys iš 45 valstybių (tame tarpe ir JAV), įrašytų į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašą, patvirtintą Sveikatos apsaugos ministro, ne vėliau kaip per 48 val. nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką privalės užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre prie Sveikatos apsaugos ministerijos, užpildant elektroninę anketą puslapyje: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form.

  Užsieniečiai (tame tarpe ir JAV piliečiai) į Lietuvą atvykti gali tik išimtiniais atvejais - turintys teisę gyventi Lietuvos Respublikoje patvirtinančius dokumentus, ir užsieniečiai, kurie yra Lietuvos Respublikos piliečių ir užsieniečių, turinčių teisę nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje patvirtinančius dokumentus, šeimos nariai (tėvai (įtėviai), vaikai (įvaikiai), sutuoktiniai, globėjai).

  Naujienlaiškio prenumerata