Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

SVARBI INFORMACIJA DĖL BALSAVIMO PAŠTU

Sukurta 2019.05.22 / Atnaujinta 2019.05.22 19:18
  SVARBI INFORMACIJA DĖL BALSAVIMO PAŠTU

  Šią savaitę sulaukėme daug klausimų, kodėl kai kurių piliečių dar nepasiekė balsavimo biuleteniai. Norime pranešti, kad visiems piliečiams, kurie buvo užsiregistravę balsuoti paštu antrajame rinkimų ture, biuleteniai buvo išsiųsti iki praėjusios savaitės pabaigos t.y. gegužės 17 d., kai iš VRK (Vyriausiosios rinkimų komisijos) buvo gauti antrojo Prezidento rinkimų turo biuleteniai.

  Labai tikimės, kad visi Lietuvos piliečiai, gyvenantys JAV Vidurio Vakaruose, gaus balsavimo biuletenius laiku. Vėliausia data, kada piliečiai gali išsiųsti biuletenius atgal į LR Generalinį konsulatą Čikagoje, yra gegužės 26 d. (visi biuleteniai gauti iki gegužės 31 d. bus suskaičiuoti ir užskaityti).

  Visų LR piliečių, kurie užsiregistravo balsuoti paštu per LR Generalinį konsulatą Čikagoje ir dar negavo balsavimo biuletenių, labai prašome dar kartą pasitikrinti www.rinkejopuslapis.lt (suvedus savo asmens duomenis), ar tikrai balsuoti antrajame ture pažymėjote, kad balsuosite paštu. Neretai, piliečius užregistruoja artimieji, kurie pažymi, jog pilietis atvyks balsuoti į atstovybę ir tokiu atveju biuletenių paštu pilietis neturi gauti.

  Jei negausite balsavimo biuletenių paštu, primename, kad visų lauksime atvykstant balsuoti į rinkimines apygardas PLC, Lemonte ar į LR Generalinį konsulatą Čikagoje. Taip pat kviečiame pasiteirauti savo pašto skyriuose ar Jums skirtas laiškas nepasimetė.

  Jei turite klausimų, visada galite kreiptis [email protected] arba telefonu 312-397-0383.

  Naujienlaiškio prenumerata