Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino Moldovą nacionalinės šventės proga

Sukurta 2020.08.27 / Atnaujinta 2020.08.27 16:41
  L. Linkevičius pasveikino Moldovą nacionalinės šventės proga

  Rugpjūčio 27 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Nepriklausomybės dienos proga pasveikino Moldovos užsienio reikalų ir Europos integracijos ministrą Olegą Tuleą ir visus Moldovos žmones.

  Ministras patvirtino nuoseklią Lietuvos paramą Moldovos Europos integracijos siekiui ir reformų procesui. „Esame pasiruošę ir toliau dalintis patirtimi įgyvendinant reformas“, - rašoma sveikinimo laiške.

  Sveikinimo laiške L. Linkevičius taip pat pabrėžė dėkingumą už Moldovos parlamento solidarumo žingsnį 1990 metų gegužės 31 dieną pripažinti nepriklausomybę atkūrusią Lietuvą.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Užsienio reikalų ministerija sveikina Moldovos žmones, laisvai išreiškusius savo politinę valią sekmadienį įvykusiuose Moldovos prezidento rinkimuose.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_3201.jpg

  Liepos 28 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyko nuotolinės Lietuvos ir Moldovos politinės konsultacijos. Konsultacijų metu aptarti dvišaliai santykiai, reformų procesas Moldovoje, Moldovos ir Europos Sąjungos (ES) santykiai, Rytų partnerystės iniciatyva bei kovos su COVID-19 pandemijos patirtis abejose valstybėse.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_4550.jpg

  Gegužės 14 dieną iš Lietuvos į Armėniją, Moldovą ir Sakartvelą išvyksta Lietuvoje pagamintos apsaugos priemonės, reikalingos kovai su COVID-19. Gegužės 13 dieną humanitarinis krovinys taip pat iškeliavo į Ukrainą.

  Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
  IMG_2228.JPG

  Vasario 25 dieną ministras Linas Linkevičius Ženevoje susitiko su Moldovos užsienio reikalų ministru Aureliu Ciocoi. Susitikime aptartas Europos Sąjungos (ES) ir Moldovos Asociacijos susitarimo įgyvendinimas, Moldovos reformų eiga, Lietuvos ir Moldovos bendradarbiavimas Jungtinėse Tautose bei dvišalių santykių aktualijos.

  Dvišaliai santykiai »